House of Asia sos yakitori 50g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 328309
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos w japońskim stylu, o słodko – pikantnym smaku. Przygotowywany na bazie sosu sojowego. Nieodłączny składnik popularnego dania Yakitori. Świetnie sprawdzi się jako sos do mięs z grilla, ale także do ryb, czy warzyw.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Aksamitny |
| Smak | Sojowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dania z kurczakiem |
| Składniki | Sos sojowy (soja, woda, sól, mąka pszenna, cukier), woda, cukier, słodka przyprawa w płynie [syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, woda, dekstroza, ocet, sos sojowy (soja, woda, sól, mąka pszenna, cukier)], substancja zagęszczająca: guma celulozowa, sól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, imbir, seler, barwnik: karmel, sos rybny (anchois (z ryby), sól, cukier). |
| Zawartość netto | 50 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 170 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 709 kJ |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 5,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: