Opis szczegółowy
Gotowy, łagodny sos śmietanowy w stylu francuskim, z jogurtem i musztardą Dijon. Produkt pasteryzowany.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Śmietanowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do dań |
| Składniki | Śmietana 25 %, olej rzepakowy, woda, jogurt 17%, cukier, ocet spirytusowy, musztarda dijon 2 % (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól), sól, skrobia modyfikowana, białka mleka, pieprz, łuska gorczycy, ekstrakt drożdżowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta. |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Zawartość netto | 315 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 274 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 312 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1287 kJ |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 1,4 g/100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |