Hochland z szynką Ser kremowy topiony w trójkącikach 180 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 551986-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Marka
Hochland
Cechy
nowy lepszy smak
jeszcze bardziej kremowy
nie zawiera konserwantów
Marka standaryzowana
Marka - Hochland
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Ser topiony kremowy z ziołami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | odtworzone mleko odtłuszczone (50 %), ser (24 %), masło, szynka 4 % (mięso wieprzowe, woda, skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, suszony sok z buraka, suszony sok z owoców aceroli), odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujące: E450, E452, białka mleka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, sól wędzona, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HOCHLAND Ulica i numer: UL. Okrężna 2 Kod pocztowy i miasto: 65-530 KAŹMIERZ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 237 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 984 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: