DELI Q SNACK Gouda kostki/ Cheddar Red kostki 100g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 270284-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
DELI Q SNACK łączy w sobie kremowy ser gouda oraz wyraźny cheddar red w formie poręcznych kostek. Każdy składnik został starannie dobrany, aby zapewnić harmonijną kompozycję smaków.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mieszanina mlek |
|---|---|
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | Gouda kostki: pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. cheddar red cubes: pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: karoteny. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 357 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1481 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: