HiPP BIO od pokoleń, Pierwsze jabłko, po 4. m-cu, 80 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 380889_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
Pierwsze jabłko BIO
Przecier owocowy BIO dla niemowląt po 4. m-cu
- bez dodatku cukru - zawiera występujące cukry
- zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
Climate-positive
HiPP aktywnie uczestniczy w ochronie klimatu: z każdym słoiczkiem wspólnie zmniejszamy emisję CO2.
hipp.pl/climate-positive
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 4 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Jabłka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Jabłka* 100% *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Przecier owocowy bio dla niemowląt po 4. m-cu |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 645 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Idealne jako pierwsze owoce w diecie dziecka, po etapie wprowadzenia warzyw |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Idealne jako pierwsze owoce w diecie dziecka, po etapie wprowadzenia warzyw. potrzebną porcję przełóż do miseczki. pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 211 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 10,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Sód | <0,02 |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: