Opis szczegółowy
gwarantujemy!!!
Owoce w musach z jogurtem BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce w musach z jogurtem BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.
jogurt + twarożek + banan + truskawka + malina, jagoda + witamina C
Zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.
Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
Pozostałe informacje
Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
| Skład podstawowy | Banany, truskawki, Maliny, Jagody |
| Dodatki | Twarożek, Jogurt |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Jogurt naturalny (z mleka) 40 %, ser twarogowy (z mleka) 20 %, banany 13 %, truskawka 10 %, malina 5 %, jagody 5 %, cukier, mąka ryżowa, stabilizator: pektyny, naturalny aromat truskawkowy, witamina c, zagęszczony sok cytrynowy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 274 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 371 kJ |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 8,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6,8 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 27 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |