Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym BIO dla niemowląt po 5. m-cu
- bez dodatku cukru - zawiera występujące cukry
- bez dodatku składników pochodzenia mlecznego
- zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
Climate-positive
HiPP aktywnie uczestniczy w ochronie klimatu: z każdym słoiczkiem wspólnie zmniejszamy emisję CO2.
hipp.pl/climate-positive
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
| Skład podstawowy | Maliny, Jabłka, Inne |
| Dodatki | Kleik |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 70% (jabłka* 58%, maliny* 12%), woda, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, grysik ryżowy* 4%, skrobia ryżowa*, przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym bio dla niemowląt po 5. m-cu |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: podawaj między głównymi posiłkami. odpowiednią porcję przełóż do miseczki. pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 225 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |