Opis szczegółowy
HiPP BIO od pokoleń
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
bez dodatku soli - , delikatny smak
kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych
zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
O marce
HiPP
BIO od pokoleń
Climate-positive
HiPP aktywnie uczestniczy w ochronie klimatu:
z każdym słoiczkiem wspólnie zmniejszamy emisję CO2.
hipp.pl/climate-positive
Pozostałe informacje
Unijne logo rolnictwa ekologicznego - HU-ÖKO-01, rolnictwo UE/ spoza UE
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
| Skład podstawowy | Dynia, Ziemniaki |
| Dodatki | Mięso |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | Dynia* 50 %, woda, ziemniaki*, jabłka* 10%, mięso z indyka* 8%, olej rzepakowy* 1,5% *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny dla niemowląt po 5. miesiącu |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1944 szt. |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 112 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 247 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 469 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |