Herbata zielona Teekanne "Green Tea" 20 torebek x 1,75g RFA
Wystaw opinię o produkcie
Green Tea - wykwintny i wyśmienity specjał herbaciany. Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem i orzeźwiająca mocą Teekanne Green Tea. Wywodząca się z Chin herbata zielona jest znana od tysięcy lat jako źródło dobrego samopoczucia. Ciesz się delikatnym i odświeżającym smakiem wyselekcjonowanych listków zielonej herbaty w każdej filiżance
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 104757
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Green Tea - wykwintny i wyśmienity specjał herbaciany. Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem i orzeźwiająca mocą Teekanne Green Tea. Wywodząca się z Chin herbata zielona jest znana od tysięcy lat jako źródło dobrego samopoczucia. Ciesz się delikatnym i odświeżającym smakiem wyselekcjonowanych listków zielonej herbaty w każdej filiżance
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Zielona |
| Smak | Łagodny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 35 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | zielona herbata |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Kokotów 810 Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: