Herbata zielona TEEKANNE Green Tea Pomegranate 20 x 1,75g
Wystaw opinię o produkcie
Green Tea Pomegranate – wykwintny i wyśmienity specjał herbaciany. Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem i orzeźwiającą mocą TEEKANNE „Green Tea Pomegranate”. Ten przyjemny specjał herbaciany stanowi połączenie wyselekcjonowanych listków zielonej herbaty z wybornym aromatem owocu granatu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 872972
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Zielona |
| Smak | Granat |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 35 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata zielona (93%)*, aromat granatu (6%), skoncentrowany sok z granatu (1%). *rainforest alliance certified™. więcej na stronie ra.org |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2023-03-31 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Kokotów 810Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: