Herbata Tetley English Breakfast 100 torebek x 1,5g w kopertkach X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 43054_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Starannie dobrana kompozycja najwyższej jakości herbat czarnych, to wyjątkowym smaku i aromacie, charakterystycznym dla filiżanki angielskiej herbaty”.
Głęboki, ożywczy smak i aromat czynią mieszankę English Breakfast jedną z najczęściej wybieranych herbat na świecie, podawaną nie tylko do śniadania.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 100 |
| Rodzaj | Czarna |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata czarna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-11-02 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: