Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 681919_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Harmonia i elegancja w mistrzowskiej formie. 100 destylatów o wieku dojrzewania do 30 lat. Oznaczenie wieku kryje się w nazwie pod symbolem X.O - extra old. Bogactwo aromatów, wśród których główną rolę gra dąb i czarny pieprz. Smak z silnym i zdecydowanym akcentem.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy gronowa (eau-de-vie de vin) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Wytrawny |
| Oznakowanie etykiet | XO (Extra Old) |
| Serwowanie | Aperitif, Samodzielnie |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Moet Hennessy Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Plac Trzech Krzyży 18 Kod pocztowy i miasto: 00-499 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: