Grzanki czosnkowe 150 g FOLIA z czosnkiem niedźwiedzim Mamut X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 693991_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Grzanki czosnkowe wzbogacone dodatkiem aromatycznego czosnku niedźwiedziego dodadzą potrawom oryginalnego smak. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do sałatek i zup. Wytwarzane z dodatkiem cennego oleju rzepakowego. Są źródłem białka i błonnika. Złociście wypieczone sprawią, że potrawa nabierze wyrazistego smaku. Produkt w wygodnym i funkcjonalnym opakowaniu otwórz/zamknij.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, olej rzepakowy, serwatka w proszku ( z mleka), zioła i przyprawy 1% (czosnek niedźwiedzi, czosnek granulowany, drożdże, jaja w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa (zawiera mąkę pszenną) aromat , sól. może zawierać soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w opakowaniu w suchym i przewiewnym pomieszczeniu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1653 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: