Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 316574_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Grzanki ziołowe to specjalnie wyselekcjonowana mieszkanka ziół i przypraw: czosnku, oregano, bazylii, cząbru i cebuli zamknięta w małych kostkach. Są doskonałym dodatkiem do sałatek i zup. Wytwarzane z dodatkiem cennego oleju rzepakowego. Są źródłem białka i błonnika. Złociście wypieczone sprawią, że potrawa nabierze wyrazistego smaku. Produkt w wygodnym i funkcjonalnym opakowaniu otwórz/zamknij.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, olej rzepakowy, serwatka w proszku ( z mleka),mieszanka ziół i przypraw ( 1%), oregano, czosnek, bazylia, cząber, cebula, ) drożdże,, jaja w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa (zawiera mąkę pszenną), sól, może zawierać soje. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakowaniu zamkniętm w suchym i przewiewnym pomieszczeniu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1647 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: