Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5906660508823
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Seria Granola oparta jest tylko i wyłącznie o ekologiczne bezglutenowe składniki zlepione ekologicznym syropem kokosowym w temp. RAW (poniżej 42 st. C) po to, aby zachować jak najwyższą wartość odżywczą składników. Nasze produkty wzbogaciliśmy o bogate w witaminy oraz minerały superfoods dzięki czemu poza świetnym smakiem, są one zdrową alternatywą dla chipsów, churpek i innych niezdrowych przekąsek.
Składniki
bio nasiona słonecznika, bio syrop kokosowy, bio chipsy kokosowe 10%, bio jagły ekspandowane, bio rodzynki sułtanki 7% ( w tym bio olej słonecznikowy 0,5%), bio pestki dyni, bio suszone jagody goji 3%, bio cynamon 2%/
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.1 g |
| Węglowodany | 33 g |
| Cukry | 16 g |
| Błonnik | 6.5 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0.06 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: