Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4005967005385
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Crunchy z kakao Rosengarten jest wytwarzane z pełnoziarnistych płatków owsianych, syropu owsianego, cukru buraczanego i innych składników. Kakao w proszku delikatnie dopełnia musli. Granola najlepiej smakuje z zimnym mlekiem, napojami roślinnymi lub jogurtem.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki OWSIANE pełnoziarniste* 60%, syrop OWSIANY* 16%, cukier buraczany* 10,2%, olej słonecznikowy*, produkt ryżowy* (mąka ryżowa*, mąka słodowa jęczmienna*, sól morska), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* 2,7%, sól morska.
*składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Alergeny
OWIES
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1832/436 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 64 g |
| Cukry | 17.3 g |
| Błonnik | 7.9 g |
| Białko | 10.2 g |
| Sól | 0.11 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: