Granitex Patelnia z powłoką ceramiczną 20cm GERLACH
Wystaw opinię o produkcie
Patelnia Granitex z najbardziej wytrzymałą powłoką w ofercie Gerlach
Patelnie pokryte powłokami ceramicznymi z efektem kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia Granitex oryginalnie zaprezentuje się na marmurowym lub drewnianym blacie w kuchni wykończonej ścianami z betonu, z elementami szkła, czerni i bieli. Naczynia Granitex to nie tylko niepowtarzalny wygląd produktu, ale również wysoka jakość. Pośród innych naczyń, wyróżniają się one specjalną powłoką z właściwościami nieprzywierającymi, dzięki czemu smażenie jest praktycznie takie samo jak na rozgrzanym kamieniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 248956
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 37 x 4 x 20 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium, Ceramika |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Nienagrzewające się uchwyty, Antypoślizgowe rączki, Trójwarstwowe dno, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia z powłoką ceramiczną 20cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: