Multicooker Esperanza Cooking Mate
Wystaw opinię o produkcie
Nasz multicooker jest nieocenionym pomocnikiem w kuchni i dostarcza wielu korzyści. Posiada różne funkcje przygotowywania potraw, np.: smażenie, robienie frytek, gotowanie na parze czy pieczenie ciast i chleba. Oszczędza energie, zajmuje niewiele miejsca i znacznie skraca czas spędzony przy gotowaniu. Dzięki prostemu i intuicyjnemu wyświetlaczowi LCD można łatwo skonfigurować funkcje gotowania i dostosować ich czas do swoich potrzeb. Z naszym multicookerem przygotujesz wszystkie swoje ulubione potrawy szybciej i zdrowiej! Smacznego!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 777925
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 860 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 5 l (dm?) |
| Sterowanie | Centralne, Pulpit sterowniczy, Sensorowy panel sterujący, Dotykowe, Ręczne, Elektroniczne, Sterowanie dotykowe |
| Funkcje i programy | Funkcja stand-by |
| Kolor | Srebrny |
| Liczba prędkości | 11 |
| Długość przewodu | 100 cm |
| W wyposażeniu | Łopatka |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,34 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,45 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: esperanza sp. j. poterek ulica i numer: poznańska 129/133 kod pocztowy i miasto: 05-850 ożarów mazowiecki pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota, Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy, Zabezpieczenie przed wywróceniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Bezpieczne zamknięcie, Blokada pokrywy, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| W zestawie | miarka z podziałką, łyżka do ryżu, chochla, koszyk do gotowania na parze |
| Krótki opis marketingowy | Nasz multicooker jest nieocenionym pomocnikiem w kuchni i dostarcza wielu korzyści. posiada różne funkcje przygotowywania potraw, np.: smażenie, robienie frytek, gotowanie na parze czy pieczenie ciast i chleba. oszczędza energie, zajmuje niewiele miejsca i znacznie skraca czas spędzony przy gotowaniu. dzięki prostemu i intuicyjnemu wyświetlaczowi lcd można łatwo skonfigurować funkcje gotowania i dostosować ich czas do swoich potrzeb. z naszym multicookerem przygotujesz wszystkie swoje ulubione potrawy szybciej i zdrowiej! smacznego! |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: