Gorgonzola piccante Igor krąg 1/4 ok 1,5 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 11670
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser z niebieską, szlachetną pleśnią. Wyróżnia go aksamitna, kremowa konsystencja i pikantny smak. Gorgonzola Piccante doskonale się topi, polecana jest szczególnie do wszelkiego rodzaju dań zapiekanych oraz do przyrządzania sosów. Posiada oznaczenie DOP, będące gwarancją autentyczności pochodzenia mleka, z którego jest wytwarzany właściwego danemu regionowi Włoch. Spełnia też restrykcyjne normy dotyczące samej produkcji. Ser Gorgonzola produkowany jest z mleka krowiego, pasteryzowanego. Zawiera 48% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Gorgonzola |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,3 - 1,7 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2024-03-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 15143 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 346 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1435 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: