Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 359608
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser miękki z niebieską, szlachetną pleśnią o mocno kremowej konsystencji i wyrazistym smaku. Skórka pomarszczona koloru jasnoróżowego, jasnożółta masa serowa poprzecinana żyłkami zielonej pleśni. Konsystencja jest kremowa. Podaje się ze świeżymi brzoskwiniami, gruszkami, bazylią. Można nim nadziewać figi, daktyle, suszone morele. Doskonały do sałatek, sosów. Znakomity ze stekami i ziemniakami w mundurkach. posiada oznaczenie DOC świadczące o oryginalności produktu. Produkowany z mleka krowiego pasteryzowanego. Zawiera 48% tłuszczu w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Gorgonzola |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,3 - 1,7 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2023-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 15143 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1346 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: