Goliard Tortellini z grzybami 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Goliard Tortellini to polski smak i tylko składniki. Doskonale nadaje się jako dodatek do rosołu, czerwonego barszczu a także do sosów i sałatek .
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 721452
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Goliard Tortellini to polski smak i tylko składniki. Doskonale nadaje się jako dodatek do rosołu, czerwonego barszczu a także do sosów i sałatek .
Parametry produktu
| Typ | Z dodatkami, Jajeczny, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Uszka |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Ciasto:semolina - mąka z pszenicy durum,pasteryzowana masa jajowa 13 %, woda,kurkuma-przyprawa. kurkuma(susz kłączy ostryżu) przyprawa roślinna. farsz: pieczarki 20%, suszony borowik 3%, cebula , olej roślinny rzepakowy, błonnik pszenny , bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól), woda, przyprawy - sól, pieprz |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOLIARD SP. Z O.O. Ulica i numer: DŁUGA 6 Kod pocztowy i miasto: 42-290 ŁOJKI PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1462 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: