Giana Ananas kawałki w zalewie 3100ml
Wystaw opinię o produkcie
SEL_8594012791749
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 39301
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Giana Ananas kawałki w zalewie 3100ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w puszce |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ananasy |
| Zawartość netto | 3,05 kg |
| Składniki | ananas, woda, cukier, regulator kwasowości E330 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,84 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,3 kg |
| Pojemność | 3100 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Giana Sp. z o o Ulica i numer: Nowa 23 lok. 215 Kod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 293 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: