Ananas w lekkim syropie plastry 3,05 kg Helcom
Wystaw opinię o produkcie
ananas plastry- do ciast, sałatek, pizzy, deserów
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 381904
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
ananas plastry- do ciast, sałatek, pizzy, deserów
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ananasy |
| Zawartość netto | 3,05 kg |
| Składniki | ananasy, woda, cukier, regulator kwasowości -kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,79 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,3 kg |
| Pojemność | 3100 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce w niemetalowym opakowaniu do 72 godzin |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 272 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: