Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 457117
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Forma do pizzy perforowana 32 cm. Przystosowana do używania w piekarnikach elektrycznych oraz gazowych. Odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu forma, dzięki której przygotujesz chrupiącą pizzę. Wycięte otwory skutecznie przepuszczają powietrze i zapewniają odpowiednią dystrybucję ciepła, dzięki czemu pizza zostanie równomiernie upieczona.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Blacha do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | Czarny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fackelmann polska sp z o.o. ulica i numer: europejska 13 kod pocztowy i miasto: 05-532 baniocha pl |
| Wymiary (SxWxG) | 32 x 1,5 x 32 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: