Forma do muffinek 12 sztuk Cookie Florina
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 470075
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Forma jest wykonana ze stali węglowej, która jest świetnym przewodnikiem ciepła. Blacha nagrzewa się równomiernie na całej powierzchni. Wewnątrz pokryta powłoką nieprzywierającą, która ułatwia wyjmowanie upieczonych muffinek.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 210 °C |
| Kolor | Złoty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Wymiary (SxWxG) | 26,5 x 3,3 x 35 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: