Forma Tefal Delibake okrągła 23cm J1641274
Wystaw opinię o produkcie
Pożegnaj się ze straszną chwilą prawdy i przywitaj się ze słodkim smakiem sukcesu. Dzięki tortownicy Delicake nawet najdelikatniejsze wypieki są bezpieczne dzięki łatwo odpinanej obręczy i większej podstawie z brzegiem zapobiegającym wylaniu się ciasta. Podstawa może służyć również za talerz do serwowania, oszczędzając dodatkowej pracy! Praktycznym wykończeniem jest nieprzywierająca powłoka, która zapewnia łatwe czyszczenie. Wykonana z wysokiej jakości stali węglowej w oparciu o niemieckie know-how, tortownica Delicake to Twój delikatny klucz do sukcesu!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 69413
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Kolor | Szary, Czerwony |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 245 x 80 x 245 mm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: