Flips Chrupki Kukurydziane o Smaku Czekoladowym 70g Sante
Wystaw opinię o produkcie
SANTE_EAN_5901151002378
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 632900
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Flips chrupki kukurydziane o smaku czekolady są produkowane z najwyższej jakości kukurydzy. Chrupiące, puszyste i delikatne po prostu rozpływają się w ustach. Nie zawierają glutenu i są odpowiednie dla osób, które chcą zrezygnować z glutenu w diecie oraz chorych na celiaklię.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 70 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Grys kukurydziany, krem czekoladowy (47%) [tłuszcz palmowy, cukier, olej rzepakowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 3,1% czekolada 2,5% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E492, aromat waniliowy), emulgatory: lecytyny (z soi), aromaty]. Może zawierać mleko i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 135 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2254 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 564 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: