Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 258523
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chipsy kukurydziane o smaku ketchupowym
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | Ketchup |
| Zawartość netto | 43 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza kukurydziana 68%, olej roślinny rzepakowy, mąka pszenna, fruktoza, sól, cukier, aromaty (zawierają mleko, soję), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy), hydrolizowane białka roślinne (zawierają soję), barwinki (ekstrakt z papryki), kwas ( kwas cytrynowy), przyprawy. produkt może zawierać orzeszki arachidowe i zboża zawierające gluten. " |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 147 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,69 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 493 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 212 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 888 kJ |
| Wielkość porcji | 43 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: