Filety z makreli smażone w zalewie octowej Seko 800g
Wystaw opinię o produkcie
Filety z makreli ze skórą smażone w zalewie octowej
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 258104
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Filety z makreli ze skórą smażone w zalewie octowej
Parametry produktu
| Składniki | Zalewa octowa 61% (woda, ocet spirytusowy, cukier palony, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy; substancja konserwująca: benzoesan sodu; substancje słodzące: sacharyny, acesulfam K; ekstrakt kolendry, aromaty), filety z makreli ze skórą smażone 38% [filety z makreli (Scomber scombrus), mąka pszenna, olej rzepakowy], cebula marynowana (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, kwas jabłkowy, kwas winowy; przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, kwas cytrynowy). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Makrela |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | W zalewie |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 800 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 310 g |
| Pojemność | 800 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Scomber scombrus |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Seko S.A. Ulica i numer: Zakładowa 3 Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 275 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1141 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: