ERA RYB Filety z makreli w sosie pomidorowym EO 300 g
Wystaw opinię o produkcie
GRA_ERA_RYB_FILETY_MAKRELA_POMIDOR_300G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 631635
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
ERA RYB Filety z makreli w s. pomidorowym EO 300 g
Parametry produktu
| Składniki | Filety z makreli, sos pomidorowy |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 384 kJ |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Zawartość soli | 0,95 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: