Fasola pinto konserwowa 400g Dawtona
Wystaw opinię o produkcie
Niezwykle atrakcyjna pod względem wizualnym Fasola Pinto od Dawtony to absolutna nowość na rynku. Pochodząca z Ameryki Łacińskiej i Środkowej swoją nazwę zawdzięcza małym kropkom, którymi jest pokryta (po hiszpańsku „pinto” oznacza pstrokaty).
Ze względu na swój oryginalny wygląd najczęściej wykorzystywana jest do dań z kuchni meksykańskiej i polskiej, które eksponują jej walory dekoracyjne. Delikatna w smaku i pożywna, jest doskonałym dodatkiem do sałatek, zup i ryżu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 249621
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Niezwykle atrakcyjna pod względem wizualnym Fasola Pinto od Dawtony to absolutna nowość na rynku. Pochodząca z Ameryki Łacińskiej i Środkowej swoją nazwę zawdzięcza małym kropkom, którymi jest pokryta (po hiszpańsku „pinto” oznacza pstrokaty).
Ze względu na swój oryginalny wygląd najczęściej wykorzystywana jest do dań z kuchni meksykańskiej i polskiej, które eksponują jej walory dekoracyjne. Delikatna w smaku i pożywna, jest doskonałym dodatkiem do sałatek, zup i ryżu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Fasola Pinto (60%), woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Pojemność | 400 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 446 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 535 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: