Fasola biała w sosie pomidorowym BIO 400 g/ 240 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8012462010123
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczna fasola okrągła w sosie pomidorowym. Gotowa do spożycia po podgrzaniu lub jako baza do dania. Puszka nie zawiera BPA.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chlodnym miejscu. Po otwarciu przełożyć do innego pojemnika i trzymać w lodó
Składniki
okrągła fasola*, woda, pasta pomidorowa*, cukier*, skrobia kukurydziana*, przyprawy*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 590/140 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 25 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Błonnik | 5.8 g |
| Białko | 6.2 g |
| Sól | 0.2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: