Fantasia Jogurt Mars 104g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 219635
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Danone Jogurt Fantasia Mars 104g
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
| Składniki | Jogurt: mleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, żywe kultury bakterii jogurtowych; 12,5 % mieszanka mars (kawałki czekolady, kawałki o smaku słodu w mlecznej czekoladzie i kostki karmelowe): cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy, kokosowy), tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, skrobia (kukurydziana, pszenna), miazga kakaowa, proszek karmelowy (mleko odtłuszczone, cukier, słodka serwatka w proszku z mleka, masło, aromat waniliowy), mleko słodzone zagęszczone (mleko, cukier), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), laktoza z mleka, serwatka w proszku z mleka, tłuszcz mleczny, ekstrakt słodu jęczmiennego, dekstroza, cukier karmelizowany, permeat serwatki z mleka, aromaty, sól, substancje glazurujące (guma arabska, szelak), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny (z soi)). czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać orzechy, orzeszki ziemne, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 104 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 662 kJ |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 18,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: