Danone Jogurt o smaku waniliowym z drażetkami M&M's 120g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt o smaku waniliowym z drażetkami M&M's z czekoladą mleczną.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 969555
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt o smaku waniliowym z drażetkami M&M's z czekoladą mleczną.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Czekoladowy |
| Składniki | jogurt o smaku waniliowym: mleko odtłuszczone, woda, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, śmietanka, skrobia modyfikowana, soki zagęszczone: z dyni i marchwi, z marchwi i jabłek; aromat, aromat waniliowy, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu), żywe kultury bakterii jogurtowych, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa); czekoladowe drażetki M&M's w chrupiących, kolorowych skorupkach: cukier, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, laktoza (z mleka), skrobia, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, z nasion palmowych), syrop glukozowy, stabilizator (guma arabska), emulgator (lecytyny (z soi)), barwniki (E100, E133, E160a, E160e, E162, E170), sól, dekstryna, substancja glazurująca (wosk carnauba), aromat. Może zawierać zboża zawierające gluten, orzechy, orzeszki ziemne, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 536 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 17,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 18,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E100 Kurkumina, E133 Błękit brylantowy FCF, E160a Karoteny, E160e Beta-apo-8′-karotenal (C 30), E162 Betanina (barwnik buraka ćwikłowego), E170 Węglan wapnia |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: