FILET Z PIERSI KACZKI PEKIN ZE SKÓRĄ KLASA A GŁĘBOKO MROŻONY ok. 0,7KG DROSED
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852466
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Filet z piersi kaczki Pekin klasa A, kaliber 700g. Produkt głęboko mrożony
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kaczka |
|---|---|
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Filet z piersi kaczki ze skórą |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kraj chowu | Polska |
| Kraj uboju | Polska |
| Numer zakładu ubojowego | Pl 10160501 we |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Numer zakładu rozbioru mięsa | Pl 10160501 we |
| Waga jednostkowa brutto | 0,71 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,650 - 0,750 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roldrob s.a. ulica i numer: warszawska 168/172 kod pocztowy i miasto: 97-200 tomaszów mazowiecki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: