Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 212754
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
KACZKA PEKIN GŁEBOKO MROŻONA. Produkt zmiennowagowy.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kaczka |
|---|---|
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kaczka pekin |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,9 - 2,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drop s.a. ulica i numer: al wojska polskiego 1 kod pocztowy i miasto: 63-500 ostrzeszów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: