Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5906395147076
Opis produktu
Opinie o produkcie
Super Erytrytol to zdrowa alternatywa dla powszechnie używanego trzcinowego cukru białego. Jest pochodzenia roślinnego i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Jest otrzymywany z kukurydzy z użyciem drożdzy. Zarówno jego indeks glikemiczny jak i kaloryczność są bliskie zeru - dobry dla diabetyków.
Składniki
100% erythrytol
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 99 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: