Ekspres kolbowy Zelmer ZCM6255
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 846021
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ekspres kolbowy Zelmer ZCM6255 jest obecnie najbardziej kompaktowym urządzeniem z naszej oferty. Posiada dotykowy panel sterowania z intuicyjnymi 5 przyciskami ( 1 filiżanka, 2 filiżanki, ON/OFF, sterowanie ręczne, gorąca para i woda). Jest idealny nie tylko dla fanów Espresso, posiada wbudowaną dyszę do spieniania mleka, dzięki której przygotujesz pyszne Latte lub puszyste Cappuccino. Za pomocą jednego przycisku przygotujesz jednocześnie dwie kawy jednocześnie. Aby Twoja ulubiona kawa utrzymywała jeszcze dłużej optymalną temperaturę, ekspres posiada funkcję podgrzewania filiżanek.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Nie dotyczy |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 1050 W |
| Ciśnienie | 20 bar |
| Funkcje | Podgrzewanie filiżanki, Funkcja spieniania mleka, Automatyczne wyłączanie, System odkamieniania |
| W zestawie | Miarka do kawy, Sitka |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 1,5 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kolbowy |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Wrzątek, Cappuccino |
| Maksymalna wysokość szklanki | 9 cm |
| Pojemność pojemnika na kawę | 25 g |
| Waga jednostkowa brutto | 3,75 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,44 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 30,8 x 24 x 31,6 cm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Wyjmowany zbiornik, Wyświetlacz LED, Wyjmowana taca ociekowa |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: