Blender Tefal OptiChef 3 w 1 HB6431
Wystaw opinię o produkcie
Korzystaj z optymalnej płynności i wydajności blendera ręcznego Optichef firmy Tefal. Kształt jego osłony i ostrzy zapewniają bezproblemowy przebieg blendowania, co umożliwia perfekcyjne przygotowanie szerokiego zakresu potraw, podczas gdy praktyczna osłona przeciwrozpryskowa zapewnia dodatkowy komfort pracy podczas pracy w kuchni. Silnik 800 W o wysokiej wydajności zapewnia całkowitą kontrolę, oraz posiada regulator prędkości o 20 różnych ustawieniach, które można wybierać bez zatrzymywania blendera za pomocą intuicyjnego i prostego w użyciu pokrętła. Inne wygodne cechy to uchwyt antypoślizgowy i dostosowane do mycia w zmywarkach elementy umożliwiające łatwe czyszczenie. Całości dopełniają 800 ml pojemnik zapewniający większą wygodę, 500 ml minirozdrabniacz do łatwego rozdrabniania całej gamy składników, i trzepaczka umożliwiająca wygodne ubijanie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 562603
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 800 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 0,5 l (dm?) |
| Pojemność malaksera | 0,8 l (dm?) |
| Cechy urządzenia | Możliwość indywidualnej rozbudowy, Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Manualne, Mechaniczne, Ręczne, 1 pokrętło |
| Funkcje i programy | Funkcja Turbo, Tryb pulsacyjny, Rozdrabniacz |
| Kolor | Szary, Biały |
| Liczba prędkości | 20 |
| Długość przewodu | 100 cm |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania, Przystawka szatkująca, Ubijak |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| W zestawie | rozdrabniacz 500ml, trzepaczka, pojemnik 800 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 21 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: