Ekspres do kawy na kapsułki De'longhi Dolce Gusto Picollo XS EDG210.R
Wystaw opinię o produkcie
Manualny ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS marki De’Longhi to wyjątkowy ekspres na kapsułki, dzięki któremu szybko przygotujesz kawę jak z kawiarni. Wysokociśnieniowy system (do 15 barów) pozwala na przygotowanie kawy profesjonalnej jakości z aksamitną pianką i o niesamowitym aromacie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 872508
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy-kapsułkowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Nie dotyczy |
| Rodzaj kawy | Kapsułki |
| Moc | 1400 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie |
| Kolor | Czerwony |
| Pojemność pojemnika na wodę | 0,8 l (dm?) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kapsułowy |
| System mleczny | Brak opcji mlecznej |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Duża czarna kawa, Latte Machiato, Cappuccino, Caffe Crema, Espresso Lungo, Caffe Latte |
| Maksymalna wysokość szklanki | nie dotyczy |
| Pojemność pojemnika na kawę | nie dotyczy |
| Pojemność pojemnika na odpady | 1 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 13,6 x 27,6 x 26,6 cm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana taca ociekowa, Wyjmowany zbiornik, Regulacja wysokości tacy, Wskaźnik poziomu wody |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Macedonia Północna |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: