Czajnik Bosch TWK2M161 MyMoment 1.7 l, Biały
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 240904
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czajnik z wygodną obsługą i wskaźnikiem filiżanki. Ekscytujące wzornictwo powierzchni z matowo-błyszczącymi akcentami ożywia kuchnię. Pokrywa czajnika otwierana za przyciśnięciem przycisku. Wskaźnik pozwala zaoszczędzić energię i czas, przygotuj dokładnie tyle wody ile potrzebujesz. Filtr antywapniowy: wyjmowany i łatwy w czyszczeniu filtr ogranicza osadzanie się kamienia. Wyraźna podziałka wody, pomaga przygotować odpowiednią ilość wody. Potrójne zabezpieczenie: Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika. Automatyczne wyłączenie po zdjęciu z bazy.
Parametry produktu
| Pojemność | 1,7 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 2400 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Antywapniowy |
| Kolor | Biały |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,4 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bsh sprzęt gospodarstwa domowego sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 183 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Automatyczny zwijacz przewodu, Miejsce na nawinięcie przewodu, Podświetlanie wnętrza podczas gotowania, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Podświetlany wyłącznik, Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 23,7 x 26,7 x 15,8 cm |
| Krótki opis marketingowy | Czajnik, mymoment, 1.7 l, biały |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: