Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 828276
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Profesjonalny, wysokowydajny klej do klejenia stolarki wewnętrznej. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych.
Parametry produktu
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: ul. rtm. witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Pojemność użytkowa | 20 ml |
| Czas schnięcia | 1 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | Polimer |
| Gwarancja | Zgodnie z terminem przydatności |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: