Dragon Klej butapren 20ml blister
Wystaw opinię o produkcie
Łatwy w użyciu, rozpuszczalnikowy klej kontaktowy. Szybko wiąże nie plamiąc klejonych elementów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45387
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Zagrożenie | Nie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Dodatkowy opis produktu | Sposób użycia: 1. Przygotowanie powierzchni: Powierzchnie klejone zszorstkować, dokładnie oczyścić i odpylić. Miejsca zatłuszczone przemyć "Benzyną ekstrakcyjną" DRAGON lub "Acetonem" DRAGON. 2. Narzędzia: Klej nakładać pędzlem o twardym włosiu. 3. Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temp. od +18 st. C do +25 st. C (temp. powietrza, podłoża oraz klejonych elementów). 4. Zalecenia: Przed użyciem klej dokładnie wymieszać. Klejone powierzchnie posmarować cienką warstwą kleju. Powierzchnie porowate po podsuszeniu posmarować powtórnie. Po upływie ok. 10 - 15 minut dokładnie docisnąć na ok. 30 minut. Po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć. 5. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić "Rozcieńczalnikiem uniwersalnym” DRAGON. Zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie. 6. Rozcieńczanie kleju: Nie zaleca się rozcieńczania kleju. W razie zgęstnienia kleju można dodać niewielką ilość "Acetonu" DRAGON. 7. Ograniczenia i uwagi: W razie wątpliwości sprawdzić odporność materiału na działanie kleju. Rozcieńczanie kleju zmniejsza jego siłę spojenia. W celu zwiększenia elastyczności spoiny należy zastosować silniejszy nacisk. Uwagi: Warunki transportowania i magazynowania: Produkt transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w temp. od 0 st. C do +30 st. C. Stosować z daleka od ognia przy sprawnie działającej wentylacji. Chronić przed dziećmi. |
| Pojemność użytkowa | 20 ml |
| Czas schnięcia | 1 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | polimer |
| Gwarancja | zgodnie z terminem przydatności |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: