Dr. Oetker Babka o smaku cytrynowym 375g
Wystaw opinię o produkcie
Pyszna babka o smaku cytrynowym od Dr. Oetkera - idealna na co dzień jak i na święta.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 628088
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pyszna babka o smaku cytrynowym od Dr. Oetkera - idealna na co dzień jak i na święta.
Parametry produktu
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Cytrynowy |
| Zawartość netto | 375 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (mąka pszenna, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu)), błonnik z cykorii, aromat, sól |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,33 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 143 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1395 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 600 kJ |
| Wielkość porcji | 43 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,1 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: