Babeczki smak truskawkowy 280G Delecta
Wystaw opinię o produkcie
Nowe babeczki o smaku truskawkowym to smaczne babeczki do samodzielnego wypieku. Prosty sposób przygotowania gwarantuje doskonały wypiek w krótkim czasie. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają pracę. Talerz pełen pachnących babeczek, prosto z piekarnika, napełni dom aromatem domowego ciasta i przyciągnie do kuchni każdego łasucha. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję! Babeczki to słodki drobiazg na każdy dzień tygodnia!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 896730
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowe babeczki o smaku truskawkowym to smaczne babeczki do samodzielnego wypieku. Prosty sposób przygotowania gwarantuje doskonały wypiek w krótkim czasie. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają pracę. Talerz pełen pachnących babeczek, prosto z piekarnika, napełni dom aromatem domowego ciasta i przyciągnie do kuchni każdego łasucha. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję! Babeczki to słodki drobiazg na każdy dzień tygodnia!
Parametry produktu
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Waniliowy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, cukier, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; proszek truskawkowy 0,1%; barwnik: karmin. krople czekolady 5,3% (mogą zawierać mleko): miazga kakaowa, cukier, glukoza, emulgator: lecytyny (z soi). masa kakaowa min. 47,2%. szary nalot na kroplach czekolady jest zjawiskiem i nie stanowi wady produktu |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1659 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 730 kJ |
| Wielkość porcji | 44 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: