Dolnośląska mąka Uniwersalna typ 650 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Jasna mąka o wielorakich zastosowaniach kulinarnych, polecana do wyrobu pierogów, kopytek, pyz, klusek śląskich. Sprawdzi się także przy wypieku ciast kruchych i półkruchych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 294778
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | 650 |
|---|---|
| Rodzaj | Pszenna |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | pszenica |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o.Ulica i numer: Krotoszyńska 150Kod pocztowy i miasto: 63-430 Odolanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: