Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 594562
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bombonierka składa się z 4 rodzajów herbat z serii Exceptional umieszczonych w stonowanym graficznie kartonowym opakowaniu (po 10 torebek w kopertach z każdego rodzaju). Do wyboru delikatna i jasna Berry Sensation o smaku owoców jagodowych; aromatyczna i słodowa Italian Almond o smaku amaretto; kwiatowa i kremowa Rose & French Vanilla o smaku róży i wanilii oraz czysta czarna Perfect Ceylon - bogata w smaku i relaksująca. Zestaw praktyczny i gustowny. Przyda się jako prezent lub w domu podczas poczęstunku.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Czarna |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Berry sensation - czarna cejlońska herbata (liść bop), kawałki owoców: czarnej jagody (0,5%), maliny (0,5%), aromaty: truskawki (1,75%), czarnej jagody (0,35%). italian almond - czarna cejlońska herbata (liść fbop), aromat włoskich migdałów (1,5%). perfect ceylon tea - czarna cejlońska herbata (liść bopf), bez dodatków. rose with french vanilla - czarna cejlońska herbata (liść high grown pekoe), aromaty: francuskiej wanilii (4%) i róży (0,5%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | 001/01/2019/poland |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2022-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: