Czas na Herbatę - Zestaw kawa 100g i herbata 70g
Wystaw opinię o produkcie
Wyśmienita herbata Earl Grey w zestawie z gatunkową kawą ziarnistą z Kolumbii
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 293796
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna, Cejlońska |
| Smak | |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95 |
| Składniki | 1. kawa ziarnista kolumbia excelso: arabica 100%. 2. herbata czarna earl grey: herbata czarna ceylon, aromat |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka, Kolumbia |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: progressive agata szurlej ulica i numer: polanowicka-północna 2 kod pocztowy i miasto: 51-180 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: