Diamant cukier trzcinowy 1kg X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 98860_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cukier trzcinowy DIAMANT przeznaczony jest do słodzenia kawy, herbaty, drinków oraz egzotycznych koktajli mleczno-owocowych. Doskonały również do pieczenia ciast i ciasteczek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Trzcinowy |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Kryształki standard |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mauritius |
| Składniki | Cukier trzcinowy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pfeifer & Langen Marketing Ulica i numer: Mickiewicza 35 Kod pocztowy i miasto: 60-837 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 400 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1700 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 100 g |
| Zawartość węglowodanów | 100 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: