Diamant cukier dekoracyjny 1kg X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 564814_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cukier Gruba Rafinada DIAMANT to cukier o duzych, snieznobialłych krysztalach, nadajacy sie doskonale na dekoracyjna posypke na ciasta, ciasteczka i desery. W trakcie pieczenia nie rozpuszcza sie i nie zmienia swojego zabarwienia. Jest idealny do slodzenia kawy, herbaty i innych goracych napojow. Wizualnie efektowny, swietnie prezentuje sie w cukiernicy i moze byc ozdoba kazdego stolu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Biały |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Kryształki grube |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier biały |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pfeifer & Langen Marketing Ulica i numer: Mickiewicza 35 Kod pocztowy i miasto: 60-837 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 400 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1700 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 100 g |
| Zawartość węglowodanów | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: